7 Haziran 2016

Pergola Tente

Her türlü hava koşullarına karşı dayanıklı olan pergola tenteler ; güneş ve yağmura karşı yüksek koruma sağlar. Her mevsim açık hava keyfini sürmek isteyenlerin tercihi olan bu model sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Uzaktan kumanda sistemi sayesinde kolay kullanım imkanı sunan pergola tente güneş ve yağmur sensörü sayesinde bulunan ortamın en iyi şekilde faydalanmasını amaçlamaktadır.

İstanbul’da kurulan Mimaroba tente farklı ürün seçenekleri ve her uygulamaya sunduğu farklı kumaşları ile mekanlarınıza farklı bir hava katmayı hedeflemektedir. Tente ilk olarak güneş ve yağışların artış gösterdiği aylarda tercih edilirken, sigara yasağı ile beraber cafe ve restaurantlarında tercih ettiği ürünler arasında yer almayı başamıştır. Sektörde farklı firmaların bulunması fiyat farklılıklarını ortaya çıkardığı için ürün fiyatından önce, ürün kalitesine önem göstermeniz gerekir.

Dış mekanlar için özel olarak geliştirilen pergola sistemleri özellikle dar alanlarda kullanım kolaylığı ile birçok mekan tarafından tercih edilmektedir. Zorlu mevsimlere karşı dayanıklı malzemeden üretilen pergola tente her alana tecrübeli personelimiz tarafından kolay bir şekilde montaj edilebilir. Mekana en uygun kumaş ve desen seçeneği bulunan bu ürünlerin kumaşları su geçirmez ve güneş ışınlarından dolayı yıpranmaz özelliktedir. Kusursuz kumaşları ve yüksek teknoloji PVC yapılarıyla her mevsim dayanıklıdır.

Tente Sistemleri
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA