26 Haziran 2023

Mafsallı Tente

Tente sistemleri kendi arasında farklı özellikleri ile çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Dış mekanlarda yer alan Cafe,Restaurant ve Oteller için uygun olan mafsallı tenteler ismini mafsallı fonksiyonundan almaktadır. Kolay bir şekilde her mevsim rahatlıkla açılıp / kapanması nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Dar manevra alanları kısıtlı olan ortamlar için ideal olan mafsallı tenteler farklı desen ve kumaş seçeneği ile mekanın görselliğini en iyi şekilde yansıtır.

Şık görünümü ve sağlamlığı ile 4 mevsim rahat bir şekilde kullanabileceğiniz mafsallı tente, güneş ışınlarından ve yağışlardan koruma özelliği ile mekanların en sık tercih ettiği ürünler arasında bulunmaktadır.  Tentenin üzerinde yer alan kolları dışa doğru düzelerek açıldığından dolayı eklemli tente olarakta bilinir. Ürün montajı kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Tentenin kolları maksimum olarak 3,5 metre öne doğru açılabilir. Tabi tentenin boyunun altı metreden az olmaması gerekir.

Motorlu ve sensörlü seçenekleri ile daha kolay kullanım imkanı sunan mafsallı tenteler uzaktan kumanda ile rahatlıkla ileri ve geriye hareket ettirilebilir. Tüm kumaşlar bu model için uygundur. Su geçirmeyen kumaşlar, yaz aylarında aşırı güneş ışınlarından dolayı renk kaybına neden olmaz. Mimaroba çeşitli alanlarda uyguladığı tente sistemleri konusunda uzun yıllar garanti sunan sağlam ve garantili malzeme seçenekleri ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Modern teknolojinin en yeni özelliklerini ve ilerde çıkabilecek sorunlarda teknik hizmet seçeneğimiz ile tente sorunlarınızı en hızlı şekilde onarmayı hedeflemekteyiz.

Mafsallı Tente Teknik Özellikleri

  • Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları
  • Alüminyum ekstruzyon profiller
  • Elektrostatik toz boya (Ral kataloğu renkleri ; Ral 9016)
  • 150, 200, 250, 300 cm ileri açılım imkanı
  • 200-650 cm tek parça genişlik
  • 45°’ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim
  • İthal yada yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği
Tente Sistemleri
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA