7 Haziran 2016

Şeffaf Branda

Kalın branda kumaşından oluşan şeffaf brandaların iç ve dış kısmı mika’dan oluşmaktadır. Güneş,yağış ve rüzgardan oluşan bu sistem mekanların iç ve dışının rahat bir şekilde görünmesini saplamaktadır. Cafe,Restaurat ve teras alanlarının üst kısmında tercih edilen şeffaf branda görüntü kaybına neden olmadan rahat bir şekilde kullanmanızı amaçlamaktadır. Cam sistemlerine göre daha ekonomik olan şeffaf brandalar uzun yıllar kullanım imkanı sağlar.

İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilen bu ürünler yan kısımlarında yer alan Fermuar sistemi sayesinde rahat bir şekilde açılır ve kapanır.

Yazın güneş etkisi ile genişleyen şeffaf brandalarda 0,60 mm veya 0,80 mm kullanılması gerekmektedir. Malzemenin fiyatları incelik ve kalınlığa göre değişiklik göstermektedir. Kış aylarında soğuk havanın etkisi ile çekmeler nedeniyle şeffaf branda seçimlerinizde mevsimsel değişmeleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Brandanın birden fazla renk seçeneği mevcuttur. Ebat olarak 350 cm üzeri tercih edilen şeffaf brandalar ilerde farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir..

Tente Sistemleri
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA