7 Haziran 2016

Çift Yönlü Tente

Çift yöne açılabilme özelliği ile adını çift yönlü tente olarak bildiğimiz tente modeli 2 profil ayak üzerine monte edilmektedir. Genelde büyük bahçeler için ideal olan tenteler ; cafe,restaurant ve bar alanları için de uygundur. Paslanmaz malzemelerden üretilen tente sisteminin üst kısmında yer alan bez farklı renk ve desen seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Güneş ışınlarından veya yağışlardan korunmak için tercih edeceğiniz çift yönlü tenteler uzun ömürlü ve kullanışlıdır. Hareketli saçak sistemi ile yan kısımlarıda kapatabilirsiniz.

Sağa ve Sola doğru açılan mekanizma genelde geniş ve büyük alanlar için tercih edilir. Toparlanma sonrası minumim yer kapladığı için pazar ve benzeri açık alanlarda da kullanım için idealdir. Mimaroba şık tasarımları ve farklı renk ve desen seçenekleri ile çift yönlü tente sistemleri konusunda uygun fiyat ve hızlı montaj imkanı ile ihtiyaçlarınızı daha düşük fiyatlar ile karşılamayı hedeflemektedir.

Teknolojik yenilikler ve tente sistemlerinin kullanım alanlarının artması ile beraber firmamızdan, çift yönlü tente sistemi konusunda hizmet almış müşterilerine özel kumaş değişimlerinde %25 fiyat indirimleri de sizleri beklemektedir.

Tente Sistemleri
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA ARA