FİRMAMIZ HAKKINDA

Mimaroba Tente sistemleri konusunda sektörün en tanınmış ve gelişmiş özelliklerine sahip tente ve branda sistemleri konusunda güvenilir ve oldukça kullanışlı ürün seçenekleri ile uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir. İstanbul merkezli olarak çeşitli illerde hizmet veren firma, farklı uygulamaları ile kullanışlı ürün seçenekleri ile müşteri potansiyelini arttırmayı hedeflemektedir. Şık ve kullanışlı mekanlarınızı her mevsim tente sistemleri sayesinde daha kullanışlı ve görünüm yönünden de ilgi çekici olarak dizayn ederek, müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz.

Farklı desen ve kumaş seçenekleri ile su geçirmez ve güneş ışınlarından etkilenmeyen farklı renklere sahip kumaşlar 10 yıla kadar dayanıklılığını kanıtlamıştır. Dar alanlar için kullanışlı olan sistemler motor özelliği sayesinde kolay bir şekilde açılır ve kapatılır.

Mimaroba Tente Avantajları

Güneş ve Yağışlardan Koruma amaçları mekanlara uygulanan sistem.

 1. Estetik Görünüm

  Cafe,Restaurant ve Otel alanlarında tercih edilen tenteler binden fazla desen ve renk seçeneği ile mekanların en iyi şekilde yansımasını sağlar.

 2. Kolay Kullanım

  Özel motor sistemi sayesinde uzaktan kumanda ile kolay bir şekilde hareket ettirilir. Farklı alanlar için sensör sistemi güneş ve yağışlarda otomatik olarak açılmasına olanak sağlar.

 3. Dar Alanlar İçin İdeal

  Cafe ve Restaurant alanlarının dar olmasını sorun etmeyerek ileri doğru istenilen ölçülerde açılır. Müşterilerinizin daha bir ortamda zaman geçirmesine olanak sağlar.

 4. Mevsimsel Faktörlerden Etkilenmez

  Aşırı yağış olan kış aylarında su geçirmez özelliği bulunan kumaş sayesinde daha dayanıklı olan tenteler, güneş ışınlarından etkilenmez ve yıpranmaz olarak üretilmektedir.

Neden Tente !

Avrupa ülkelerinde yaygın bir şekilde kullanılan tenteler ortamın daha rahat bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Özel talepler ile sensör ve motor sistemi ile Yağışlardan ve Güneş ışınlarından korunmanızda oldukça etkili olan tenteler birçok alanda tercih edilir.

Mimaroba tente modern tasarımları ve renk seçenekleri ile kullanımı yaygınlaşan farklı tente sistemlerini istenilen ölçü ve özelliklerde sistem sunmaktadır. Uzun ömürlü kullanabileceğiniz tente sistemleri mevsimsel değişmelerden hiçbir şekilde etkilenmez.

Verilen Hizmetler Hakkında Detaylar

Neler Yaptık !

174Tente Sistemleri
299Branda Sistemleri
150Çadır Sistemleri
1100Pergola Tente

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sektörde uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız, farklı referansları ile ürün seçimi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Mekana en uygun desen ve kumaş seçeneği ile uygulanacak alana uygun model sislere sunularak projelendirilmektedir.

Vade Farkı uygulamadan uygun ödeme seçenekleri ile tente sistemlerini yaptırdıktan sonra ödemelerinizde zorlanmamanız için kredi kartına taksit seçeneğimiz bulunmaktadır.

MİMAROBA TENTE SİSTEMLERİ İLE HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIN !

Call Now ButtonTIKLA ARA